Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: VI PIKNIK RODZINNY w Jeżówce – koresponencja

Główna treść

VI PIKNIK RODZINNY w Jeżówce – koresponencja

11 czerwca odbył się RODZINNY PIKNIK w Szkole Podstawowej w Jeżówce, który był już szóstą edycją wspólnej integracyjnej zabawy. Popularyzacja zdrowego trybu życia, integracja mieszkańców to ważne cele imprezy. Swoją obecnością zaszczycili nas Ksiądz Proboszcz Antoni Kazior, Doradca Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Bożena Konieczna, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Obsługi Szkół Dorota Świerczek, Prezes OSP w Jeżówce Józef Łysek, Sołtys Wsi Iwona Żelazny, Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek.
O godzinie 15-tej pani dyrektor Bożena Szatan serdecznie powitała zaproszonych gości, rodziców, dzieci i życzyła wspaniałej zabawy. Występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły, liczne konkursy sportowe dla rodziców i dzieci cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dla najmłodszych niezwykłą frajdą okazały się dmuchane zamki, wesołe konkurencje i wspólna zabawa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska gastronomiczne naszych „Jeżowianek”. Całą imprezę uświetnił zespół muzyczny MATIZ.
Okazało się jednak, że najwięcej uśmiechu na twarzach dzieci wywołały konkurencje, w których zaangażowani byli rodzice ze swoimi pociechami. Mamy pokazały swoją moc i siłę w przeciąganiu liny. Nie zabrakło konkursów dla najmłodszych: bieg przełajowy, tor przeszkód. Niezwykłą zręcznością wykazały się rodziny w konkurencji „Wyścig na nartach”, „ Dzień z życia rolnika z Jeżówki”.
Festyn rodzinny stał się dla wszystkich źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy. Po podsumowaniu punktacji Pani Bożena Konieczna wręczyła nagrody dla „NAJLEPSZEJ RODZINY”, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik. Tytuł najbardziej usportowionej rodziny otrzymali:
Miejsce I- Jerzy, Wioleta, Kamil, Daniel Kotnis
Miejsce II – Jacek, Ewelina, Bartosz, Maciej Wymazała
Miejsce III- Andrzej, Aneta, Mateusz Bąk
Na zakończenie uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczny, który został nagrodzony ogromnymi brawami. Wspólna zabawa był pełna radości i rodzinnego ciepła.
Organizatorzy pikniku bardzo serdecznie dziękują wszystkim sponsorom:
Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.
Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Soska.
Ksiądz proboszcz Antoni Kazior.
Firma ANTRANS Anna i Ireneusz Pacia
Firma IWTRANS Iwona i Rafał Kałwa
Przewodniczący Rady Sołeckiej Robert Stojek.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeżówce Bożena Szatan.
Radna Rady Miejskiej Agata Wójcik
Grono Pedagogiczne SP Jeżówka
Sołtys wsi Jeżówka Iwona Żelazny.
Sklep „Anna” – Anna Kotnis.
Sklep- Dorota i Władysław Mędrek.
Piotr i Elżbieta Nowak
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Jeżówce.
Zespół muzyczny MATIZ.
OUTLINE COMPUTERS Tomasz Płaszczyk

Koordynatorzy pikniku: M. Makowski, A. Wójcik, E. Micyk

GALERIA ZDJĘĆ: