Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: W halowym turnieju piłkarskim Puchar Burmistrza Miasta i Gminy dla Olimpii

Główna treść

W halowym turnieju piłkarskim Puchar Burmistrza Miasta i Gminy dla Olimpii

W niedzielę 12 marca 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Mariackiej rozegrany został halowy turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Organizatorem udanego turnieju był Burmistrz Adam Zielnik oraz Ireneusz Siwiecki prezes TKKF „Jura”. Uczestniczyło w nim 30 zawodników reprezentujących cztery amatorskie drużyny piłkarskie z terenu gminy.

W meczach trwających 2×15 minut, toczonych w systemie „każdy z każdym” najwięcej punktów zdobyła drużyna Olimpii stając się zwycięzcą tutnieju. Na drugi miejscu uplasowali się piłkarze Drużyny Pierścienia, na trzecim Drużyny FC, a na czwartym ZS Wolbrom. Pełne emocji spotkania sędziował Daniel Glanowski.

Puchary dla zwycięzców oraz pozostałych zespołów wręczył fundator – Burmistrz Adam Zielnik.