Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Wakacje na Ziemi Wolbromskiej w obiektywie naszych czytelników

Główna treść

Wakacje na Ziemi Wolbromskiej w obiektywie naszych czytelników

Zakończyły się wakacje, a wraz z nimi termin nadsyłania zdjęć z letnich wycieczek po okolicy. Dotarło do nas wiele pięknych fotografii, z których jednoznacznie wynika, że w naszej okolicy nie sposób się nudzić, a piękne widoki z każdej strony czekają na turystów. Wszystkim autorom nadesłanych do redakcji zdjęć serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego fotografowania – nadsyłajcie do nas swoje zdjęcia, na których utrwalacie piękno Ziemi Wolbromskiej.


„Gmina Wolbrom jest idealnym miejscem do wypoczynku – zwłaszcza na rowerze 🙂 –  w okolicy  jest wiele malowniczych szlaków m. in.: Warowni Jurajskich, Partyzantów Ziemi Olkuskiej, Orlich Gniazd oraz Partyzantów Smoleńskich, Jaskiniowców i Architektury Drewnianej” – napisała w liście załączonym do przesłanych na konkurs autorka wielu pięknych fotografii, zrobionych podczas wakacyjnych wycieczek rowerowych, Kamila Kaczmarska.
W okolicy jest wiele pięknych miejsc – wystarczy odrobina chęci i dobrej woli i bez przeszkód można spędzić aktywnie czas.  Zachęcamy zatem do spacerów, rowerowych wypraw, pieszych wędrówek – krótko mówiąc – poznawania uroków okolicy! Jeżeli zechcecie Państwo podzielić się z nami i naszymi czytelnikami uchwyconymi w fotografiach wrażeniami ze swoich wypraw obiecujemy pokazać je mieszkańcom gminy i gościom! Będziemy publikować Wasze zdjęcia, zachęcając innych do czynnego wypoczynku na szlakach jurajskich dolinek, urokliwych lasów i bogatych przyrodniczo łąk i pól.

Zdjęcia można nadsyłać na adres: promocja@umigwolbrom.pl

A oto kilka najciekawszych i najbardziej różnorodnych nadesłanych do nas fotografii, które wybraliśmy, aby pokazać piękno Ziemi Wolbromskiej.
Dziękujemy za wszystkie nadesłanie zdjęcia.