Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Wcale nie jesteś gorszy, czyli mądra integracja

Główna treść

Wcale nie jesteś gorszy, czyli mądra integracja

26 września 2015 roku podopieczni PSOUU Koło w Wolbromiu po raz drugi mieli okazję uczestniczyć w zajęciach terapeutyczno – integracyjnych w ramach projektu współfinansowanego przez Województwo Małopolskie: „Wcale nie jesteś gorszy, czyli mądra integracja”. Tym razem uczestnicy realizowali zajęcia w Parku Wodnym w Krakowie oraz Muzeum Historycznym miasta Krakowa.

Uczestnicy zajęć chętnie korzystali z infrastruktury znajdującej się na terenie Parku i brali czynny udział w zabawach w wodzie. Przeprowadzono także zajęcia metodą Halliwick. Po takich wspaniałych atrakcjach wszyscy udali się na pyszny obiad. Następnym punktem zajęć uczestników Platformy Self-adwokatów było Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Podczas zwiedzania podziwiano zabudowę oraz elementy infrastruktury miejskiej Krakowa z czasów średniowiecznych.

Tym samym zakończono projekt realizowany przez PSOUU Koło w Wolbromiu w okresie  od lipca do września 2015 r. skierowany do uczestników Platformy Self-adwokatów działającej przy stowarzyszeniu. Uczestnictwo w projekcie przyniosło wszystkim wiele radości, dało możliwość integracji oraz aktywizacji społecznej i kulturalnej.
Projekt był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do galerii na stronę internetową:
http://psouu-wolbrom.pl/galeria/2016/014/index.html