Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: WEEKENDOWO NA SPORTOWO – TRENING OYAMA KARATE DLA MIESZKAŃCÓW WOLBROMIA I JURAJSKICH KARATEKÓW

Główna treść

WEEKENDOWO NA SPORTOWO – TRENING OYAMA KARATE DLA MIESZKAŃCÓW WOLBROMIA I JURAJSKICH KARATEKÓW

W ZSP w Nowej Hali Sportowej w Wolbromiu, ul. Mariacka 28, 04.02.2018 r. odbył się trening OYAMA Karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Wolbromia, warto zaznaczyć, że trenował z Nami Pan Dyrektor Stanisław Tomasz Kołodziej – OSU ! (oznacza uznanie, szacunek). Jurajski Klub OYAMA Karate wziął udział w projekcie pod tytułem „Weekendowo na Sportowo” na zaproszenie Pana Dyrektora ZSP Nr 1 Stanisława Tomasza Kołodzieja i Wicedyrektora Barbarę Olewińską.
  Na zakończenie treningu zrobiono pamiątkowe zdjęcia, wszyscy ćwiczący otrzymali dyplomy i upominki z rąk organizatorów. Trening odbył się w świetnej atmosferze,  trening przeprowadził Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan wraz z Sensei Kingą Skalniak 1 dan. Trening był dobrą okazją do poprawienia ogólnej sprawności fizycznej, a dla kadry A i B Jurajskiego Klubu możliwością zdobycia doświadczenia przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Rzeszowie 24.03.2018r.
Już dziś zapraszamy mieszkańców Wolbromia i okolic na II Otwarte Mistrzostwa Regionalne OYAMA Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika, 11.03.2018 r. Rozpoczęcie godz. 10.00 – nowa Hala Sportowa, ul. Mariacka 28 – wstęp wolny. Dziękujemy Wszystkim Rodzicom , Opiekunom , Zawodnikom Jurajskiego Klubu OYAMA Karate za przybycie i udział. Zdjęcia podczas treningu wykonywała Pani  Marta Skalniak. OSU !!!
Źródło: JURAJSKI KLUBOYAMA KARATE