Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Wirtualny spacer po wolbromskim Rynku

Główna treść

Wirtualny spacer po wolbromskim Rynku

Spacer po Rynku bez wychodzenia z domu niemożliwy? A jednak… Dzięki projektowi „Budowanie sieci współpracy pomiędzy partnerami powiatu olkuskiego i partnerami zagranicznymi: gminą Batyżowce, gminą Cserépfalu oraz gminą Okland w obszarze rozwoju turystyki” realizowanemu przez LGD „Nad Białą Przemszą”, a współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 już dziś możemy zwiedzać nasz Rynek siedząc przed ekranem komputera.

Celem projektu jest umocnienie pozycji Małopolski na arenie międzynarodowej ukazując ją jako rzetelnego partnera w realizacji projektów o charakterze subregionalnym, poprzez budowanie międzyregionalnej sieci współpracy pomiędzy LGD „Nad Białą Przemszą”, a partnerami z Polski, Rumunii, Słowacji i Węgier. Dodatkowo projekt zakłada rozwój i promocję walorów turystycznych obszaru działalności LGD „Nad Białą Przemszą”, partnerów polskich oraz obszarów partnerów zagranicznych.

Dotąd aktualny obraz wolbromskiego Rynku mogliśmy obserwować przez stacjonarna kamerę umieszczona na Urzędzie Miasta i Gminy. Teraz dodatkowo odwiedzając stronę internetową: http://static.vtour.pl/VTincluder/2996,2.html przeniesiesz się w najnowszą i najbardziej imponującą wirtualną wycieczkę po centrum. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej multimedialnej przygodzie, która z pewnością nie jednemu pozwoli odkryć Wolbrom na nowo.

Zapraszamy!