Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu zatrudnią

Główna treść

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu zatrudnią

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowiska:  Operator maszyn do obróbki skrawaniem Ślusarz Spawacz. Oferujemy:  Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku.  Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata.  Świadczenia socjalne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : teresa.sikora@wostal.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobo-wych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.