Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Zaproszenie

Główna treść

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i instytucje na spotkanie informacyjne dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, które odbędzie się 8 lipca br. w sali OC Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu, ul. Krakowska 1.

Spotkanie jest adresowane do mieszkańców i instytucji z terenu gminy Wolbrom, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z zakresu inwestycji samorządowych, przedsiębiorczości, aktywizacji społecznych i innych, objętych Regionalnym Programem Operacyjnym.

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 7 lipca br. do godz. 12.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. Celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (32) 627 23 11(32) 627 23 11 lub elektronicznie na adres fem_chrzanow@umwm.pl

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych w ramach POPT 2014-2020.