Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Zbiórka publiczna na potrzeby WTZ

Główna treść

Zbiórka publiczna na potrzeby WTZ

W dniach od 23. czerwca do 28. listopada b.r. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu będzie prowadziło zbiórkę publiczną na potrzeby Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej, gdzie opiekę i wsparcie znajdują osoby niepełnosprawne z naszej gminy. Pozyskane środki zostaną przeznaczone w całości na poprawę warunków rehabilitacji uczestników. Szczegóły zbiórki:

W związku z uzyskaną zgodą na przeprowadzenie zbiórki publicznej w dniach od 23.06.2014 r do 28.11.2014 r.  na podstawie decyzji Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom  nr WOO.5311.2.2014 z dnia 05.06.2014 roku Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolbromiu informuje, iż zbiórka przeprowadzana będzie w formie:

– zbiórki datków do skarbony stacjonarnej na terenie Domu Kultury w Wolbromiu przy ul. Leśnej 2
– sprzedaży cegiełek wartościowych  o nominałach: 5 zł, 10 zł, 20 zł na terenie Gminy Wolbrom.

Cegiełki będą rozprowadzane przez wolontariuszy m.in. podczas różnych imprez. Każdy z wolontariuszy będzie posiadał legitymację z upoważnieniem Stowarzyszenia do wzięcia udziału w akcji.
Cegiełki można również nabyć w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej.

Zebrane środki zostaną przeznaczone w całości na poprawę warunków rehabilitacji uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej