Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Zdrowa sportowa rywalizacja – korespondencja

Główna treść

Zdrowa sportowa rywalizacja – korespondencja

25 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Dłużcu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Organizatorem tej sportowej imprezy był ULKS Victoria Dłużec i Zespół Szkół w Dłużcu. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli pani poseł Lidia Gądek i Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom pan Adam Zielnik.

Na miejsce o godzinie 9.00 wstawiło się 5 drużyn. Zacięta walka zgodna z zasadami fair play trwała kilka godzin. Medal i puchar za I miejsce w turnieju ufundowany przez panią poseł Lidię Gądek trafił do drużyny Sweet Girls Olkusz w składzie: Edyta Gromadowska, Agnieszka Pałka, Agnieszka Burdziakowska, Dorota Kiełtyka, Beata Muchajer, Renata Gęgotek, Anna Bałazy. Drugie miejsce honorowane pucharem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika wywalczyły dziewczęta ZS z Wolbromia. Puchar dyrektora ZS Krzysztofa Szczepankiewicza i trzecie miejsce przypadło Czarnym Panterom z Wolbromia. Czwarte miejsce wywalczyły dziewczęta z UKS Klucze, a piąte przypadło Victorii Dłużec.

Doskonała organizacja i sportowa atmosfera towarzysząca rozgrywkom na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników turnieju. Mamy również nadzieję, że przy wsparciu Pani Poseł i Pana Burmistrza impreza ta otrzyma miano cyklicznej. Tym bardziej, że prezes ULKS Victorii Dłużec pan Dariusz Szczęśniak wraz z zarządem, a także współpracujący z klubem dyrektor szkoły pan Krzysztof Szczepankiewicz mają głowy pełne pomysłów i chęć aktywowania społeczności lokalnej.

Powiązana galeria