Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Zmiana systemu telefonicznego w urzędzie

Główna treść

Zmiana systemu telefonicznego w urzędzie

W związku z planowaną na najbliższy piątek, 31 stycznia operacją zmiany operatora i technologii obsługi telefonicznej Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu mogą wystąpić przejściowe utrudnienia w dodzwonieniu się pod poszczególne numery wewnętrzne. W efekcie zmiany Urząd nie dość, że zaoszczędzi na opłatach telefonicznych, to jeszcze będzie obsługiwany w nowoczesnej, cyfrowej technologii.

Dzięki umowie z nowym operatorem i wyposażeniu Urzędu w nowoczesne urządzenia interesanci będą mogli połączyć się z poszczególnymi urzędnikami bezpośrednio – przez wybranie odpowiedniego numeru „zewnętrznego”, który utworzono przez poprzedzenie dotychczasowego numeru wewnętrznego liczbami 32 7065 … . Pozostaje też możliwość łączenia się „po staremu” przez wybranie dotychczasowych numerów centrali 32 6442304, 32 6442320 i wybranie tonowo numeru wewnętrznego lub skorzystanie z pomocy osoby obsługującej centralę telefoniczną.

Np. aby zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego wystarczy wybrać numer 32 7065 318 lub po staremu – dzwoniąc pod numery centrali 32 6442304, 32 6442320 – wybrać tonowo 318 lub poczekać na połączenie przez operatora.

Wszystkie numery wewnętrzne telefonów poszczególnych komórek organizacyjnych działających w Urzędzie Miasta i Gminy w Wolbromiu dostępne są w informatorze na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT.

Ewa Barczyk