Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Burmistrz uhonorował Dawida Pacię, ucznia ZS w Wierzchowisku

Główna treść

Burmistrz uhonorował Dawida Pacię, ucznia ZS w Wierzchowisku

Stało się tradycją, że za osiągnięcia na polu nauki czy sportu, uczniowie szkół z terenu naszej gminy nagradzani są osobiście przez Burmistrza Wolbromia Adama Zielnika. Tym razem laury otrzymał Dawid Pacia uczeń II klasy Gimnazjum Zespołu Szkół w Wierzchowisku, który w dniu 2 marca 2017 r. podczas finału Powiatowego Konkursu Czytelniczego Mistrz Pięknego Czytania, organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu zajął II miejsce.

  • Jestem przekonany, że otrzymane wyróżnienie jest nie tylko nagrodą, ale również powodem do dumy oraz potwierdzeniem Twojego talentu i umiejętności. Zdaję sobie sprawę, że sukcesy osiągnięte przez Ciebie wiążą się z ogromną pracą i wysiłkiem zarówno Twoim, jak i wspierających Cię nauczycieli oraz Twoich Rodziców. Dziękuję Ci, że swoimi osiągnięciami kreujesz pozytywny wizerunek szkoły oraz Miasta i Gminy Wolbrom – odczytał swój list gratulacyjny burmistrz Zielnik.
    Składając Dawidowi gratulacje z osiągniętego sukcesu, burmistrz Adam Zielnik postanowił nagrodzić go także czekiem wartości 100 złotych na zakupy w jednej z wolbromskich księgarń. Słowa gratulacji otrzymała także towarzysząca uczniowi nauczycielka j. polskiego, Beata Maj, która na zakończenie miłego spotkania wspólnie z burmistrzem i swym uczniem ustawiła się do pamiątkowego zdjęcia.

Z talentem lektorskim Dawida można zapoznać się oglądając filmik zamieszczony na stronie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.
 https://www.facebook.com/biblioteka.olkusz/videos/1156265971166052/