Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Dziś otwarcie nowej kawiarni „Pod Łokietkiem”. Zapraszamy!

Główna treść

Dziś otwarcie nowej kawiarni „Pod Łokietkiem”. Zapraszamy!

Po latach, kawiarnia wraca pod skrzydła Domu Kultury. Właśnie dziś, 27 sierpnia, o godzinie 17.00 Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do nowo otwieranej kawiarni ”Pod Łokietkiem”. Gruntownie zmodernizowany, nowoczesny i monitorowany lokal z pewnością trafi w gusta miłośników kawy i… nie tylko.

 Lokalizacja obiektu gastronomicznego w otoczonym parkiem zieleni budynku DK Wolbrom, w bliskości basenów, obiektów sportowych, czy lasu i kościoła sprawia, że jest to miejsce wręcz doskonałe do spędzania w nim czasu.

– Uważam, że lokal ten uzupełni doskonale ofertę Domu Kultury. Wiem sam po sobie, że brakowało takiego miejsca po tej stronie torów, gdzie po kinie, spektaklu czy koncercie, chciałoby się spotkać, usiąść z dawno niewidzianymi znajomymi – argumentuje Burmistrz Adam Zielnik. – Dodatkowo nasza młodzież będzie też miała miejsce do spotkań, tak jak miało moje pokolenie. Składam serdeczne podziękowania dla Pani Bożeny Koniecznej za pomysł, koncepcję i logistykę, Panu Naczelnikowi Krzysztofowi Wolczyńskiemu za nadzór, a Panu Andrzejowi Witosowi za wykonanie. Wraz z otwarciem, gotowy lokal przechodzi pod egidę Domu Kultury w Wolbromiu pod wodzą Pana Dyrektora Piotra Gamrota. Niech się darzy! – życzy Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik.

Kawiarnia „Pod Łokietkiem” nawiązująca nazwą do założyciela miasta Wolbromia króla Władysława Łokietka dziś otwiera swoje podwoje. Zapraszamy do prezentacji nowo otwartej kawiarni.