Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Oferta pracy

Główna treść

Oferta pracy

Urząd Statystyczny w Krakowie zatrudni ankietera, praca stała na pełny etat.

Miejsce pracy:

  • praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
  • komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • dyspozycyjności i mobilności,
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
  • rzetelności i terminowości.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy,
  • stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.

Termin składania dokumentów: do 30.04.2018 r.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233