Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Przypominamy. Od jutra Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu w nowym lokum

Główna treść

Przypominamy. Od jutra Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu w nowym lokum

Zmodernizowany w ubiegłym roku budynek byłego hotel zamienił się nie tylko w nowoczesny budynek mieszkalny, czy w siedzibę Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Jak już informowaliśmy, z dniem 1 lipca w pomieszczeniach parteru znajdzie swe lokum także Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu.

Na tak pomysłową decyzję burmistrza Adama Zielnika czekali z pewnością wszyscy interesanci Referatu Rejestracji Pojazdów. W nowej lokalizacji znajdą tu naprawdę dobre warunki. Ułatwieniem jest usytuowanie referatu na parterze budynku, do którego wejście główne z podjazdem przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji interesantów oraz pracowników przeznaczone będą cztery pomieszczenia, obszerny korytarz-poczekalnia oraz toalety – w tym jedna dla osób niepełnosprawnych. Nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Zmotoryzowanym służyć będzie obszerny parking.