Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Rozwiązanie konkursu fotograficznego

Główna treść

Rozwiązanie konkursu fotograficznego

Drodzy Czytelnicy, jak zwykle zaskoczyliście nas zaangażowaniem i ilością nadesłanych propozycji odpowiedzi na nasz konkurs fotograficzny. Piękne, świetnie zachowane zdjęcie Darka Binczyckiego wywołało zachwyt i ogromne zainteresowanie setek osób! Nadesłaliście także ponad sto odpowiedzi, z których pierwsze trzy poprawne znalazły się w naszej skrzynce w ciągu godziny od ogłoszenia konkursu. Gratulujemy znajomości miasta i cieszymy się z zainteresowania jego historią.

Dla porządku informujemy, że na zdjęciu uwieczniono starą zabudowę ulicy Mariackiej przy skrzyżowaniu z ul. Moniuszki, choć typowaliście praktycznie wszystkie miejsca, gdzie były i są podobne studnie… Zwycięzcy już odebrali swoje nagrody.

Kolejny raz apelujemy – podzielcie się z nami następnymi starymi zdjęciami – sprawiają wszystkim wiele radości i budzą miłe sentymenty. Może w okresie świątecznym znajdziecie chwilę na pogrzebanie w domowych archiwach? Ciekawią nas dawne budynki i ludzie, obyczaje, stroje… Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia ze wsi – z pewnością macie jakieś piękne stare fotografie dziadków, pradziadków…

Zdjęcia można przynieść do skopiowania do nas lub zeskanować je samemu i przesłać drogą mailową, koniecznie z podaniem co prezentują i czyją są własnością na adres: promocja@umigwolbrom.pl. Pokażemy je naszym czytelnikom, a może znów zorganizujemy jakiś emocjonujący konkurs? Zapraszamy.