Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Rusza modernizacja ulic. Nie parkujmy na ul. Sportowej oraz w okolicach ul. Okrzei

Główna treść

Rusza modernizacja ulic. Nie parkujmy na ul. Sportowej oraz w okolicach ul. Okrzei

Po ukończeniu ostatecznych uzgodnień z gestorami sieci (gestorzy sprawdzają czy projekty zą zgodne z wydanymi warunkami technicznymi), oraz uzyskaniu aprobaty technicznej dla wyrobów budowlanych, modernizacja ulicy Fabrycznej i Sportowej rozpoczyna się już na całego. Zgodnie z planem, już jutro tj. środa 13 listopada, prace ruszają na parkingu wzdłuż „szwedzkiego” bloku na Sportowej. W związku z tym, właściciele pojazdów proszeni są o parkowanie aut w innych miejscach

jak na przykład: na ul. Fabrycznej, Leśnej, obok stadionu (od strony Domu Kultury). Warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż wkrótce do dyspozycji mieszkańców przybędzie kilknaście nowych miejsc parkingowych.

Prośba o nieparkowanie dotyczy również tych, którzy pozostawiają swe samochody w okolicach ul. Okrzei. Na czas prowadzonych robót, plac między ul. 1 Maja, ul. Okrzei a warsztatem, posłuży za tymczasowe składowisko materiałów. Kierowcy ci proszeni są o korzystanie z miejsc postojowych przy dworcu PKP.
Uwaga! W związku z rozpoczętą modernizacją część ul. Fabrycznej (od skrzyżowania z ul. Łukasińskiego do skrzyżowania z ul. Robotniczą) została wyłączona z ruchu. Zakaz ruchu w obu kierunkach nie dotyczy dojazdu do posesji, pojazdów budowy i służb technicznych. Objazd ulicą Robotniczą, 1 Maja i Łukasińskiego.