Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Sukces łuczników UKS Diana Wolbrom na Mistrzostwach Polski Młodzików

Główna treść

Sukces łuczników UKS Diana Wolbrom na Mistrzostwach Polski Młodzików

Dużym sukcesem łuczników Diany Wolbrom zakończyły się odbywane w dniach 11-12 września na torach łuczniczych Boruty Zgierz Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. Największy sukces indywidualny w kategorii młodzików młodszych odniósł Wiktor Wyrodek, który zajął I miejsce i tytuł Mistrza Polski. Ponadto Wiktor Wyrodek wspólnie z Milenką Szczeparą stanęli na I miejscu podium zwyciężając w mikstach. Indywidualnie Milenka zajęła 7 miejsce, a do podium zabrakło jej niewiele punktów.

Dzielnie w zawodach walczył nasz trzeci zawodnik Michał Struzik, który ostatecznie zajął VIII miejsce.

Osiągniętymi wynikami zawodnicy UKS DIANA Wolbrom uczcili tym samym obchody 50-lecia istnienia sekcji łuczniczej w Wolbromiu.
Sukces tym bardziej cenny, gdyż w czasie dwudniowych zmagań, nasi łucznicy skutecznie rywalizowali z zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski, a cała nasza trójka na poszczególnych odległościach poprawiała znacząco swoje rekordy życiowe. Nasi zawodnicy swoimi wynikami potwierdzili, że regularny trening i praca naprawdę dają wspaniałe rezultaty.
Warto zaznaczyć, iż w UKS DIANA trenują jeszcze inni zawodnicy, których wyniki równie dobrze rokują na przyszłość.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców, którzy pragną przeżywać tak wspaniałe chwile jak ich bardziej doświadczeni koledzy. Zachęcamy do zrobienia pierwszego kroku i zgłoszenia się do klubu. Treningi odbywają się we wtorek i czwartek w godz.16:00 – 18:00.
Siedziba sekcji łuczniczej: Wolbrom, ul, Pod Lasem 1, przy Szkole Podstawowej nr 2.
– Ze sportowym pozdrowieniem- trenerzy UKS Diana Wolbrom.