Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: TRI (Poland) najlepszym dostawcą Hondy

Główna treść

TRI (Poland) najlepszym dostawcą Hondy

Dotarła do nas miła wiadomość o kolejnej ważnej nagrodzie dla firmy TRI (Poland), powstałej w 1999 r. firmie-córce japońskiego koncernu Sumitomo Riko. Przypomnijmy, że w dwóch zakładach znajdujących się w Wolbromiu oraz w Zagórzu firma produkuje części antywibracyjne głównie dla japońskich producentów samochodowych. Gratulujemy!

Firma TRI (Poland) została wyróżniona nagrodą „Supplier Award 2015” dla najlepszego dostawcy HUM (Honda of the UK Manufacturing, England). Wręczenie nagród miało miejsce 24 listopada w Swindon w Anglii, podczas dorocznego spotkania dostawców HUM, na którym wręczono nagrody w 5 kategoriach: Jakość, Zaopatrzenie, Terminowość Dostaw, Nagroda Specjalna (za specjalne osiągnięcie) oraz Ochrona Środowiska. W każdej z tych kategorii nagrodzono tylko jednego, najlepszego dostawcę wśród około 200 dostawców. Firma TRI (Poland) została po raz drugi nagrodzona za Jakość Produktów.

Przyznana nagroda jest dowodem uznania dla rozwoju i starań pracowników TRI Poland. Potwierdza ona wysoką jakość produkowanych w naszych zakładach części, jak również świadczy o postawie i zaangażowaniu załogi.

-Jestem zadowolony, że nasz klient docenił naszą ciężką pracę. Szczególnie ciszę się z uznania za jakość naszych produktów, ponieważ priorytetem jest dla nas produkcja części najlepszej jakości – podkreślił pan Kazuhiko Kato, prezes TRI (Poland).