Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: ULKS Victoria Dłużec zaprasza na zawody

Główna treść

ULKS Victoria Dłużec zaprasza na zawody

Otrzymaliśmy zaproszenie ULKS VICTORIA Dłużec na rozgrywki w badmintona, dofinansowane z funduszy FIO, które odbędą się w ramach realizacji projektu LGD „Nad Białą Przemszą”. Oto nadesłane szczegóły:

Rozpoczyna się realizacja akcji tematycznej „ULKS VICTORIA Dłużec liderem lokalnym aktywizującym mieszkańców powiatu olkuskiego”. Istotą akcji jest aktywizacja mieszkańców lokalnych społeczności wokół wspólnego działania, jakim będzie akcja promująca zdrowy styl życia przez zorganizowane zawody sportowe skierowane do dzieci i młodzieży.

W celu zaangażowania jak najszerszego kręgu odbiorców akcji tematycznej ULKS Victoria Dłużec zaprosił do współpracy UKS Samuraj Bukowno – partnera projektu. Każdy partner w ramach projektu zorganizuje zawody w innej dyscyplinie sportu. Uczniowski Klub Sportowy Victoria Dłużec zawody w badmintona, a Uczniowski Klub Sportowy Samuraj Bukowno zawody w ju-jitsu.

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszamy 8 listopada o godz. 16.00 do Dłużca na zawody sportowe w badmintona oraz 9 listopada o 9.00 do Bukowna na zawody sportowe w ju-jitsu.

Akcja tematyczna jest realizowana w ramach w ramach projektu pt. „Ośrodek Wsparcia Aktywności Lokalnej” przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „nad Biała Przemszą”.


Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich