Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Wszystkiego co najlepsze naszym Babciom i Dziadkom

Główna treść

Wszystkiego co najlepsze naszym Babciom i Dziadkom

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego z tej okazji w naszym przedszkolu 14 lutego została zorganizowana uroczystość, która odbyła się w Domu Kultury w Wolbromiu. Przybyli na nią Babcie, Dziadkowie, Rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczyste spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Popiel, która przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

Dzieci ze Żłobka „Karolinka” oraz Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Mistrzowie Zabawy” przygotowały dla nich, pod czujnym okiem nauczycielek, występy artystyczne. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Publiczność przypatrywała się z wielkim zaciekawieniem, nagradzając ich gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenki w języku angielskim. Po części artystycznej wnuczęta ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane własnoręcznie upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.
To były naprawdę wyjątkowe chwile. 

Dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym oraz wychowankami pragną serdecznie podziękować Burmistrzowi Miasta i Gminy Wolbrom Panu Adamowi Zielnikowi za umożliwienie pokazania się na zewnątrz naszej placówki. 

Galeria zdjęć: