Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: Wystarczy rozwiązać dyktando, aby pomóc potrzebującym. Zapisz się na Dyktando na Święto Niepodległości 2021!

Główna treść

Wystarczy rozwiązać dyktando, aby pomóc potrzebującym. Zapisz się na Dyktando na Święto Niepodległości 2021!

Szanowni Państwo, Zaledwie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia Dyktanda na Święto Niepodległości, czyli charytatywnego wydarzenia, mającego na celu zebranie środków dla potrzebujących. O tym, kto otrzyma zgromadzoną kwotę, zadecydują uczestnicy dyktanda poprzez głosowanie. 

Cel społeczny lub charytatywny może zostać zgłoszony przez każdą osobę, która zapisze się na dyktando. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na tej stronie:

 https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021 

Aby zwiększyć szansę, że wygra właśnie ten cel, na którym najbardziej nam zależy, warto zachęcić do udziału w dyktandzie jak najwięcej osób. To nic nie kosztuje!

Każda osoba, która 11 listopada 2021 r. rozwiąże za pośrednictwem internetu specjalne dyktando, przysłuży się zwiększeniu puli środków, jaką zostanie przekazana potrzebującym przez organizatora Dyktanda na Święto Niepodległości. Każdy uczestnik będzie też mógł zagłosować na wybrany cel. Co więcej, organizator przewidział też nagrody dla uczestników! 

Autorzy dyktanda, czyli członkowie Fundacji Języka Polskiego, zadbali o przygotowanie kilku wariantów tekstu, różniących się poziomem trudności, tak aby w akcję mogły włączyć się osoby w różnym wieku – od dzieci, aż po osoby dorosłe. Każdy jeden uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących!  

Zachęcamy do zapisania się na Dyktando na Święto Niepodległości oraz do zgłaszania celów: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021 

Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc. 

Ponadto informując o tym wydarzeniu swoich sympatyków i zachęcając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski. Z poważaniem,

Zespół Dyktanda.pl