Wolbrom – Miejsko-gminny serwis informacyjny: ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W 8 EDYCJI PROJEKTU „Zdrowo jem, więcej wiem”

Główna treść

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W 8 EDYCJI PROJEKTU „Zdrowo jem, więcej wiem”

Fundacja BOŚ zaprasza do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”, który ponownie odbywa się pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy, Agaty Kornahauser-Dudy.PROJEKT „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM” TO PRZEDE WSZYSTKIM:

  • bogata oferta edukacyjna dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych;
  • baza wiedzy i scenariuszy zajęć dla nauczycieli;
  • szansa dla nauczycieli na podniesienie swoich kwalifikacji w zakresie edukacji związanej ze zdrowym i ekologicznym stylem życia;
  • szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie.

  Do udziału zgłaszają się zespoły konkursowe składające się z nauczyciela i maksymalnie 40 uczniów. Z jednej szkoły może zgłosić się dowolna liczba zespołów. Zespół powinien można zgłosić do jednej z dwóch kategorii: zerówki i klasy I lub klasy II-III.   Projekt trwa cały rok szkolny i jest podzielony na 3 etapy: jesień, zima oraz wiosna. Zespoły mogą brać udział w dowolnych etapach. Jednak zespoły, które wezmą udział we wszystkich etapach mają szanse na dodatkowe nagrody.    Pula nagród wynosi około 30 000 złotych.REJESTRACJA ZESPOŁÓW TRWA DO 4 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU.   Zapraszamy!

Więcej o projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem” na http://zdrowojem.fundacjabos.pl/index.php?m=ho